info
عکس خوابگاه دانشجویی شهید احمد برنجیان
category

خوابگاه دانشجویی شهید احمد برنجیان (محله ولیعصر، تهران)

خوابگاه و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه دانشجویی شهید احمد برنجیان

خوابگاه دانشجویی شهید احمد برنجیان (خوابگاه و پانسیون) در محله ولیعصر تهران و خیابان مرزبان واقع شده است. این خوابگاه یکی از بیست خوابگاه و پانسیون در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان تهران، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، کافه شیرینی اُفست، پوشاک تن درست، شرکت سریر سرویس و آش و حلیم سید قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این خوابگاه به ایستگاه مترو تئاترشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه دانشجویی شهید احمد برنجیان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه دانشجویی شهید احمد برنجیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه دانشجویی شهید احمد برنجیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه دانشجویی شهید احمد برنجیان ندارد.
neshan logo