info
عکس ایستگاه اتوبوس گلایل
category

ایستگاه اتوبوس گلایل محله گلسار، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلایل

ایستگاه اتوبوس گلایل (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار گلایل واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برج گلسار و همچنین پیتزا امیر، رستوران مس، پوشاک جین وست، اندیشه سبز خزر و امیر شکلات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلایل رشت

آدرس ایستگاه اتوبوس گلایل رشت، شهر رشت، محله گلسار است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گلایل، بین لادن و استاد معین واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گلایل رشت عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید کالسکه، شهر باران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلایل رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلایل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گیلان 192
  بلوار گیلان، بین خیابان 179 و 192
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 180
  بلوار گیلان، بین خیابان 180 و 182
 • ایستگاه اتوبوس گلسار 97
  بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقتي و 97
 • ایستگاه اتوبوس گیلانه
  بلوار گیلان
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس
  بلوار سمیه، بین 128 و 126
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلایل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلایل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلایل ندارد.
  neshan logo