info
عکس ایستگاه اتوبوس بازار گل و گیاه
category

ایستگاه اتوبوس بازار گل و گیاه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازار گل و گیاه

ایستگاه اتوبوس بازار گل و گیاه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نیرو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین بازار روز کوثر 5، پمپ بنزین همدانیان، گیم نت پیکو، تالار شاهین و فدک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار گل و گیاه اصفهان

ایستگاه اتوبوس بازار گل و گیاه اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شهرک فاضل پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس نیرو، بین میدان همدانیان و داروسازی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بازار گل و گیاه اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بازار گل و گیاه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازار گل و گیاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تالار
  جی غربی، بین عقیق و رشحه
 • ایستگاه اتوبوس میدان پردیس
  نیرو، بین شهریور و میدان پردیس
 • ایستگاه اتوبوس موحد دوست
  جی غربی، مهدیه، عباسی
 • ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني
  نیرو، زارعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازار گل و گیاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازار گل و گیاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازار گل و گیاه ندارد.
  neshan logo