info
عکس فروشگاه جانبو شیراز 23041
category

فروشگاه جانبو شیراز 23041 محله باغ تخت، شیراز

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه جانبو شیراز 23041

فروشگاه جانبو شیراز 23041 (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله باغ تخت شیراز و خیابان آزادی ۶ واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله باغ تخت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی و بازارچه بهشت و همچنین اطلس موبایل زبرجد، شاورما دمشق، پست اطلسی، کتابخانه رییسی و دکتر صمیمی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جانبو شیراز 23041

فروشگاه جانبو شیراز 23041 را می‌توانید در شهر شیراز، محله باغ تخت و پیدا کنید. فروشگاه جانبو شیراز 23041 یکی از فروشگاه‌های خوب محله باغ تخت به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند جانبو، فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده و تعاونی ثامن الائمه نیروی انتظامی قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو شیراز 23041 برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو شیراز 23041 از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ادبیات قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه جانبو شیراز 23041 مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه جانبو شیراز 23041 دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه جانبو شیراز 23041 واقع شده‌اند:

 • جانبو
  هجرت، جاوید، بین جاوید 4 و 6
 • فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده
  بلوار آزادی، بعد از 2 بابا کوهی
 • تعاونی ثامن الائمه نیروی انتظامی
  (4.2)
  ساحلی، حر، حر 8
 • فروشگاه افق کوروش
  (4.1)
  بلوار آزادی، شهید فروغی
 • فروشگاه اتکا ولایت
  (4.2)
  بلوار قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه جانبو شیراز 23041 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه جانبو شیراز 23041 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه جانبو شیراز 23041 ندارد.
  neshan logo