info
عکس جانبو
category

جانبو محله گود خزینه، شیراز

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی جانبو

جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله گود خزینه شیراز و خیابان جاوید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی و بازارچه بهشت و همچنین هتل آپارتمان جهان نما، پست اطلسی، دکتر صمیمی، نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی و رستوران برزیلی فرنادو Fernado Brazilian Restaurant قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جانبو شیراز

فروشگاه جانبو شیراز در محله گود خزینه شهر شیراز، در قرار دارد. فروشگاه جانبو شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله گود خزینه است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده، فروشگاه جانبو شیراز 23041 و تعاونی ثامن الائمه نیروی انتظامی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو شیراز برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو شیراز مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیابان سعدی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه جانبو شیراز رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه می‌توانید عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده کنید. اگر تصویری از فروشگاه جانبو شیراز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده
  بلوار آزادی، بعد از 2 بابا کوهی
 • فروشگاه جانبو شیراز 23041
  بلوار آزادی، آزادی 6
 • تعاونی ثامن الائمه نیروی انتظامی
  (4.2)
  ساحلی، حر، حر 8
 • فروشگاه افق کوروش
  (4.1)
  بلوار آزادی، شهید فروغی
 • فروشگاه اتکا ولایت
  (4.2)
  بلوار قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین ثامنی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جانبو ندارد.
  neshan logo