info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران
category

ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران محله پاسداران، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران

ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فراورده های لبنی ارمیا و همچنین خانه گیتار یزد، رستوران شهید فروزان صادق، مرکز سوغات شیراز، میوه فروشی برادران صفری و دوچرخه و ماشین شارژی آریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران یزد

در شهر یزد، محله پاسداران ، ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، بین استادی و پاسداران 1 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار پاسداران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاور کویر
  تیمسار فلاحی، بین تیمسار فلاحی 13 و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه
  بلوار شهید قندی، بین شهید قندی 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا
  بلوار پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان
  خیابان تیمسار فلاحی، بین میدان امام حسن و تیمسار فلاحی11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران ندارد.
  neshan logo