info
عکس ایستگاه اتوبوس زرین
category

ایستگاه اتوبوس زرین محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زرین

ایستگاه اتوبوس زرین (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فرجام شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و مرکز خرید نگین شرق و همچنین مجموعه ورزشی نارسیس، فست فود آرتین، آشپزخانه ایرانی مزعفر، کلینیک دامپزشکی پارس و آموزشگاه رانندگی مریخ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زرین تهران

ایستگاه اتوبوس زرین تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تهرانپارس غربی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باقری، فرجام شرقی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس زرین تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید باقری است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی مهران قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس زرین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زرین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رشید
  بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین رشید 115 و کیخسروی 117
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  بزرگراه باقری، فرجام غربی، بین خنجری و شهید طباطبایی نسب
 • ایستگاه اتوبوس عادل
  بزرگراه باقری، زفرقندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زرین ندارد.
  neshan logo