info
عکس شهرک لویزان بلوک ۹
category

شهرک لویزان بلوک ۹ محله لویزان - شیان، تهران

شهرک مسکونی

درباره‌ی شهرک لویزان بلوک ۹

شهرک لویزان بلوک ۹ (شهرک مسکونی) در محله لویزان - شیان تهران و بزرگراه شهید بابایی، هنگام واقع شده است. این شهرک یکی از شش شهرک مسکونی در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درب اصلی شهرک لویزان یک، میوه فروشی شهرک لویزان ۱، سوپر مارکت لویزان 1، ایستگاه اتوبوس لویزان یک و ماست بندی قرار گرفته است.
سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده شهرک لویزان بلوک ۹ واقع شده‌اند:

 • کوی سازمانی قمربنی هاشم(ع)
  بزرگراه شهید بابایی
 • شهرک لویزان 1
  (4.1)
  بزرگراه شهید بابایی، هنگام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خسرو خسروی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرک لویزان بلوک ۹ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرک لویزان بلوک ۹ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرک لویزان بلوک ۹ ندارد.
  neshan logo