info
عکس ایستگاه اتوبوس جهاد نصر
category

ایستگاه اتوبوس جهاد نصر محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهاد نصر

ایستگاه اتوبوس جهاد نصر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار خودرو چیتگر و همچنین داروسازی الحاوی، شرکت آزمایش و تحقیقات قطعات و مجموعه های خودرو، شرکت دارو سازی الحاوی و شرکت حمل و نقل جهاد نصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد نصر تهران

در شهر تهران، محله شهرک دانشگاه تهران ، ایستگاه اتوبوس جهاد نصر تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس لشگری می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جهاد نصر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد نصر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهاد نصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارس الکتریک
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس کاشی ایرانا
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  امام خمینی، بین دانشجو و شهرک دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس فاز شش
  امام خمینی، بین دانشگاه و ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهاد نصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهاد نصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهاد نصر ندارد.
  neshan logo