info
عکس ایستگاه اتوبوس شهروند
category

ایستگاه اتوبوس شهروند محله همدانیان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهروند

ایستگاه اتوبوس شهروند (ایستگاه اتوبوس) در محله همدانیان اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله همدانیان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی باب اسفنجی و مرکز دریافت اجناس و همچنین مرکز بولینگ جی، کانون زبان ایران مرکز سروش، شرکت صنایع سرد سبوح، مجتمع فرهنگی وتالار شهروند و هنرستان شهید خوانساری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهروند اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهروند اصفهان در شهر اصفهان، محله همدانیان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی، بین شهید اصغر مصدق زاده و شهید مثقالی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهروند اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی جی تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهروند اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهروند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی
  هشت بهشت شرقی، بین صیاد شیرازی و دوازده بهمن
 • ایستگاه اتوبوس همدانیان
  همدانیان، هشت بهشت شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
  هشت بهشت شرقی، نیرو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهروند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهروند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهروند ندارد.
  neshan logo