info
عکس ایستگاه اتوبوس یاس
category

ایستگاه اتوبوس یاس محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاس

ایستگاه اتوبوس یاس (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان وصال واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار پذیرایی قصر وصال، مرکز مخابرات سیزده آبان، پارک نور، دبیرستان دخترانه شایستگان و پایانه اتوبوس رانی شهرک وصال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاس تهران

در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان ، ایستگاه اتوبوس یاس تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آزادگان، یاس، وصال، بین نیلوفر 1 و 2 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس یاس تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پویا قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسنی
  بزرگراه شهید تندگویان، میعاد، بین داوودی و شصت و یکم
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  بلوار شهید رجایی، صیادی، شریعتی، بین غفوری و چاوشی
 • ایستگاه اتوبوس یادآوران
  بلوار شهید رجایی، آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد
  بزرگراه آزادگان، بهشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاس ندارد.
  neshan logo