info
عکس ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین
category

ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین محله خلف باغ، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین

ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین (ایستگاه اتوبوس) در محله خلف باغ یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله خلف باغ یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید رهنمون، آب انبار شش بادگیری و پاساژ کویتی ها و همچنین میدان شهید بهشتی، پاساژ مروارید، فروشگاه رفاه، مسافرخانه بهشتی و بهارستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین یزد

ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین یزد در شهر یزد، محله خلف باغ و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید رجایی، رجایی 6 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی پردیس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تالار 10 فروردین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اداره برق
  منتظر قائم، بین یغمایی و همت
 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی
  طالقانی، بین طالقانی 3 و شهید فتوحی
 • ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل
  خیابان قیام، امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین ندارد.
  neshan logo