info
عکس سرای راستی
category

سرای راستی محله بازار، تبریز

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی سرای راستی

سرای راستی (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تبریز و خیابان شهید مطهری، حکیم واقع شده است. این مجتمع یکی از 102 بازار و مرکز خرید در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین چلوکبابی حاج علی، ایکی قاپیلی، مسجد مقبره، قنادی مشاور و چلوکبابی حاج علی قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده سرای راستی واقع شده‌اند:

 • چهار فصل
  فلسطین، گلچین شرقی، بین یراقی و چرتاب
 • آذر گره
  جمهوری اسلامی، بعد از مدیر شهلا
 • بازار بزرگ ولیعصر
  فلکه ترمینال قدیم، شهید محققی غربی، بین ولی عصر و مهران 1
 • پاساژ الکترونیک
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی
 • بازار سرخاب قابیسی
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)، ملاباشی، ظهیرالدین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 20 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای راستی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرای راستی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای راستی ندارد.
  location تبریز، بلوار شهدا، دارایی - مدنی 1، پانبیخچی بازار، تقاطع بلورچیلار بازاری، محدوده بازار تبریز
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo