info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع کوشش و مهدی
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع کوشش و مهدی محله کوی المهدی، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع کوشش و مهدی

ایستگاه اتوبوس تقاطع کوشش و مهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی المهدی مشهد و خیابان مهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین چینی مقصود، فود کورت اطلس، کترینگ و آشپزخانه علی و پسران، قهوه قائم و کافی شاپ اطلس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع کوشش و مهدی مشهد

ایستگاه اتوبوس تقاطع کوشش و مهدی مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله کوی المهدی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مهدی، بین بلوار کوشش و قائم می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تقاطع کوشش و مهدی مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سبحان قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تقاطع کوشش و مهدی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع کوشش و مهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوشش 30
  بلوار کوشش، بین کوشش 26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و هفت حوض
  هفت حوض
 • ایستگاه اتوبوس قائم 41
  هفت حوض، قائم، بین قائم 41 و 43
 • ایستگاه اتوبوس بوستان نرگس
  هفت حوض، قائم، بین قائم 41 و 43
 • ایستگاه اتوبوس صبا غربی 11
  مهدی، مهدی 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع کوشش و مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع کوشش و مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع کوشش و مهدی ندارد.
  neshan logo