عکس ایستگاه اتوبوس مسجد النبی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد النبی (محله ولنجک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بین نرگس و لاله

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد النبی در محله ولنجک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد النبی (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز خرید ولنجک و همچنین کافه رستوران مامونیا، بوستان نگین، کلینیک ولنجک، داروخانه ولنجک و سوپر مارکت یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد النبی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مسجد النبی است که در محله ولنجک خیابان دانشجو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بین نرگس و لاله قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد النبی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پارس قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد النبی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بین نرگس و لاله


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد النبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
  درکه
 • ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بین میدان شهریاری و اعرابی
 • ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
  دانشجو، بین اقاقیا و باغ
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران
  دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد النبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد النبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد النبی ندارد.
  neshan logo