info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم
category

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار خوشوقت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه دامون و همچنین فست فود شیلا (شعبه فلکه سوم تهارنپارس)، داروخانه دکتر حوری، بانک ملی، دفتر اسناد رسمی ۴۳ تهران و سنگکی هستی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم تهران است که در محله تهرانپارس غربی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار خوشوقت، بین داداشی و فراهانی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید صبا تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه چهارم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بلوار خوشوقت، بین گلستانی حبیبی و رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه باقری، استقلال، قزوینی
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بزرگراه باقری، استقلال، بین توحید و دانش
 • ایستگاه اتوبوس معصومی
  بزرگراه باقری، مطهری، بین حسینی و هشتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم ندارد.
  neshan logo