info
عکس ایستگاه اتوبوس بنفشه
category

ایستگاه اتوبوس بنفشه محله خانه اصفهان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بنفشه

ایستگاه اتوبوس بنفشه (ایستگاه اتوبوس) در محله خانه اصفهان اصفهان و خیابان رزمندگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله خانه اصفهان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع ارکیده و همچنین کافه کژال، رستوران ته چین، داروخانه عطار، میدان فرخی و دبیرستان شیخ بهایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنفشه اصفهان

ایستگاه اتوبوس بنفشه اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله خانه اصفهان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در رزمندگان قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بنفشه اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس احسان قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بنفشه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد لیله القدر
  شهیدان کاظمی(کوجان)، نرسیده به گلزار
 • ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
  نوبهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بنفشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بنفشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بنفشه ندارد.
  neshan logo