info
عکس ایستگاه اتوبوس جیحون
category

ایستگاه اتوبوس جیحون محله کارون جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جیحون

ایستگاه اتوبوس جیحون (ایستگاه اتوبوس) در محله کارون جنوبی تهران و خیابان مالک اشتر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کارون جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جیحون و همچنین تعمیرگاه یخچال و لباسشویی برف سرویس، اداره پست مالک اشتر، چاپ شبانه روزی بلوط، فست فود ناب خوزستان و کفش ملی 609 گلی دفتر منطقه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جیحون تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس جیحون تهران، شهر تهران، محله کارون جنوبی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یادگار امام، مالک اشتر، بین خرم بختی و رشید قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جیحون تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سبز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جیحون تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جیحون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  یادگار امام، دامپزشکی، بین صادق زاده و کبودی
 • ایستگاه اتوبوس خوش
  امام خمینی، بین خوش و مالک اشتر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جیحون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جیحون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جیحون ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، مالک اشتر، بین خرم بختی و رشید
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo