info
عکس ایستگاه اتوبوس مخصوص
category

ایستگاه اتوبوس مخصوص محله مخصوص، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخصوص

ایستگاه اتوبوس مخصوص (ایستگاه اتوبوس) در محله مخصوص تهران و خیابان مخصوص واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله مخصوص تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه دخانیات ایران و پاساژ بنفشه و همچنین بازرگانی قراچورلو، نمایندگی 1727 کرمان موتور - مشایخ خودرو، فروشگاه 555، منطقه 11 تهران و باشگاه فرهنگی ورزشی دخانیات تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخصوص تهران

در شهر تهران، محله مخصوص ، ایستگاه اتوبوس مخصوص تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قزوین، مخصوص، نرسیده به سلطانی بروید. ایستگاه اتوبوس مخصوص تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هلال احمر قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس رهنما را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخصوص تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخصوص واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس روزبه
  کارگر جنوبی، بین شمس و مهاجرین
 • ایستگاه اتوبوس استخر
  هلال احمر، بین حافظ و یکه تاز
 • ایستگاه اتوبوس عباسی
  هلال احمر، بین هاشمیان و شیخ محمد علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخصوص اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخصوص در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخصوص ندارد.
  neshan logo