info
عکس ایستگاه اتوبوس فتح شرقی
category

ایستگاه اتوبوس فتح شرقی محله هفده شهریور، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فتح شرقی

ایستگاه اتوبوس فتح شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله هفده شهریور تهران و خیابان چهل و پنج متری زرند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله هفده شهریور تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نصر و همچنین کارخانه لبنیات پاک، پمپ بنزین 249 شیر پاستوریزه، دفتر پخش محصولات شونیز، تلفنخانه و چاپ نجم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فتح شرقی تهران

ایستگاه اتوبوس فتح شرقی تهران در شهر تهران، محله هفده شهریور و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در چهل و پنج متری زرند قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فتح شرقی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فتح شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  شهیدان طارمی، بین نصر و عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس ایران پویا
  چهل و پنج متری زرند، بین ارداقی و عمار
 • ایستگاه اتوبوس بانک سپه
  شهیدان طارمی، بین یاسین و آشتیانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  شهیدان طارمی، اصغری، بین برادران پاکند و زنده دل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فتح شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فتح شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فتح شرقی ندارد.
  neshan logo