info
عکس ایستگاه اتوبوس مصلی
category

ایستگاه اتوبوس مصلی محله خیابان دانشگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مصلی

ایستگاه اتوبوس مصلی (ایستگاه اتوبوس) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان دانشگاه، مدرس، بین رفیع و هادیان واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حضرت ولیّ عصر (عج) و مجتمع تجاری پارس و همچنین مصلّی بیت المقدّس اراک، دروازه تهران، کله پزی فراهانی، نمایندگی ایران‌خودرو معطری و رستوران باباطاهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلی اراک

ایستگاه اتوبوس مصلی اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله مدرس پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در دانشگاه، مدرس، بین رفیع و هادیان واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مصلی اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس دوستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مصلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوم هپکو
  شهیدان رجایی، نرسیده به مبارزان
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه 1
  بلوار شهید شیرودی، بین عسگری و قدوسی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه افتخار
  بلوار شهید شیرودی، مهدیه، بین پروفسور مریم میرزاخانی و افتخار
 • ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، غدیرخم 2، بین باقری و غدیرخم 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مصلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مصلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مصلی ندارد.
  neshan logo