info
عکس آبمیوه بستنی دایی امیر
category

آبمیوه بستنی دایی امیر محله نصرت، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آبمیوه بستنی دایی امیر

آبمیوه بستنی دایی امیر (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله نصرت تهران و خیابان فرصت شیرازی واقع شده است. این مکان یکی از هفت آبمیوه و بستنی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری آریا تهران، بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه، فروشگاه همراه اول، نمایندگی سایپا مرتضی ناظم کد ۱۰۹۸ و موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده آبمیوه بستنی دایی امیر واقع شده‌اند:

 • بستنی مستر شاپو
  ستارخان، بین اکبریان آذر و آفرند
 • آبمیوه بستنی کریستال
  نواب صفوی، نرسیده به دامپزشکی
 • معجون دایی
  ستارخان، بین خلخال و کاج
 • آبمیوه ویسنا
  آزادی، رودکی جنوبی، بین بهروز و فرج اللهی
 • توحید
  تونل توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sdmo1368 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه بستنی دایی امیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه بستنی دایی امیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه بستنی دایی امیر ندارد.
  neshan logo