info
عکس ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3
category

ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3 محله محمد آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3

ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله محمد آباد مشهد و خیابان محمدآباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله محمد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مصلی و همچنین شله پزی رضا، کتابخانه آیت الله حاج شیخ هاشم قزوینی (دخترانه)، موبایل آسمان، جلوبندی اتومبیل سالارپور و هات برگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3 مشهد

در شهر مشهد، محله محمد آباد ، ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3 مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید رستمی، محمدآباد، بین محمدآباد 4 و 6 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی امید را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محمد آباد 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54
  بلوار شهید رستمی
 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 2/15
  بلوار شهید باقری، شهید بابایی، بین شهیدان بابایی 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس محمد آباد 35
  بزرگراه بسیج، محمدآباد
 • ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر
  بلوار شیرودی، موسی بن جعفر، بنی هاشم 22
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 15
  بلوار شیرودی، بین بلوار چمن و شیرودی 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3 ندارد.
  neshan logo