عکس ایستگاه اتوبوس شانزده آذر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شانزده آذر (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز

موقعیت ایستگاه اتوبوس شانزده آذر در محله کشاورز - پارک لاله تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شانزده آذر (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و بلوار کشاورز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنرهای معاصر تهران و مهر وپلاکسازی جاویدان و همچنین کافه خانه گدار، فست فود ویس لند، هتل بولوار، رستوران هتل بلوار و انتشارات ارجمند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شانزده آذر

ایستگاه اتوبوس شانزده آذر را می‌توانید در شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله بلوار کشاورز پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کشاورز قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس شانزده آذر محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو کارگر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس تاکسی سرویس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شانزده آذر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شانزده آذر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران
  انقلاب اسلامی، بین وصال شیرازی و اسکو
 • ایستگاه اتوبوس جمالزاده
  جمهوری اسلامی، جمالزاده، بین کاج و دهقان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شانزده آذر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شانزده آذر

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   نیک مسلم
   چهارشنبه 29 دی ماه 1400

   خوب

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شانزده آذر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شانزده آذر ندارد.
  neshan logo