info
عکس ایستگاه اتوبوس پیام نور
category

ایستگاه اتوبوس پیام نور محله شهرک نفت (البرز)، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پیام نور

ایستگاه اتوبوس پیام نور (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان کنارگذر ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند هپی سیتی و مرکز خرید شمیران سنتر و همچنین رستوران کافه ارکیده (شعبه اقدسیه)، پلیس + 10، پوشاک سله بن، اداره پست لشگرک و مرصاد وب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیام نور تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پیام نور تهران، شهر تهران، محله شهرک نفت (البرز) است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ارتش بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پیام نور تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید محلاتی است. همچنین شما می‌توانید دفتر منطقه 1 تاکسیرانی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پیام نور تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیام نور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ستاد
  نیروی زمینی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک البرز
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین میدان مسجدسلیمان و گلستان چهارم
 • ایستگاه اتوبوس شهید مژدی
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیام نور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیام نور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیام نور ندارد.
  neshan logo