info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی محله چوگیا، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی (ایستگاه اتوبوس) در محله چوگیا شیراز و بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله چوگیا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مرکزی شیراز و همچنین کانون مشاوره انس با فطرت، بوستان چوگیا، آکادمی اسکیت طهرانی، سرویس بهداستی و مطب دکتر حمیرا وفایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی شیراز

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی شیراز در شهر شیراز، محله چوگیا و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید مطهری قرار گرفته است. همچنین گردشگری هتل چمران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان ام آر آی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن
  بلوار شهید مطهری شمالی
 • ایستگاه اتوبوس زرگری
  قصردشت، بین میدان زرگری و قصردشت 69
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 27 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 27 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی ندارد.
  neshan logo