عکس ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، بعد از مشتاق دوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ساحل و همچنین داروخانه شبانه روزی زکریا (دکتر برهانیان)، رادیولوژی عاطفه میرزا باقریان، مجتمع آموزشی فن گستر، دبیرستان دوره اول رواق و بستنی و آبمیوه نارنج و ترنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر

ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر در شهر اصفهان، و خیابان بزرگمهر قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگمهر، بعد از مشتاق دوم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، بعد از مشتاق دوم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ميدان بزرگمهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معاونت درمان
  آپادانا اول (قدوسی)، بین شهید حیدری و شهروز
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا
  امام سجاد، بین آرش و آپادانا دوم
 • ایستگاه اتوبوس شيخ عليخان
  گلزار، بین م و شیخ علی خان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر ندارد.
  neshan logo