info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر
category

ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر

ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ساحل و همچنین داروخانه شبانه روزی زکریا (دکتر برهانیان)، رادیولوژی عاطفه میرزا باقریان، مجتمع آموزشی فن گستر، دبیرستان دوره اول رواق و اداره کل آتش نشانی اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان در شهر اصفهان، محله خواجو و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگمهر، بین معراج و میدان بزرگمهر بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بزرگمهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معاونت درمان
  آپادانا اول (قدوسی)، بین شهید حیدری و باغ توت
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا
  امام سجاد، بین بابک و آپادانا دوم
 • ایستگاه اتوبوس شیخ علیخان
  گلزار، بین مغرب و شیخ علی خان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 20 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 20 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر ندارد.
  neshan logo