info
عکس سونوگرافی و رادیولوژی دکتر شاهرخ
category

سونوگرافی و رادیولوژی دکتر شاهرخ محله چهارچشمه، مشهد

مرکز تصویربرداری پزشکی
3.4
9 رای

درباره‌ی سونوگرافی و رادیولوژی دکتر شاهرخ

سونوگرافی و رادیولوژی دکتر شاهرخ (مرکز تصویربرداری پزشکی) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این مرکز یکی از دو مرکز تصویربرداری پزشکی در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گل فروشی گل پسر، بانک صادرات، باشگاه بدنسازی BS، سوپرمارکت کوثر و رستوران نفیس قرار گرفته است.
سایر مراکز تصویربرداری که در محدوده سونوگرافی و رادیولوژی دکتر شاهرخ واقع شده‌اند:

 • سونوگرافی و رادیولوژی دکتر میترا غلامی
  (3.0)
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 26
 • دکتر ضحی صاحب نسق (رادیولوژی فک و دهان)
  (4.1)
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 24 و بلوار هاشمیه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آموزشگاه زیبایی مرشدلو (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سونوگرافی و رادیولوژی دکتر شاهرخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سونوگرافی و رادیولوژی دکتر شاهرخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سونوگرافی و رادیولوژی دکتر شاهرخ ندارد.
  neshan logo