info
عکس ظروف تفلون عرفان
category

ظروف تفلون عرفان محله شریعتی، تبریز

فروشگاه لوازم خانگی

درباره‌ی ظروف تفلون عرفان

ظروف تفلون عرفان (فروشگاه لوازم خانگی) در محله شریعتی تبریز و خیابان ارک واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه لوازم خانگی در محله شریعتی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع کامپیوتر سهند و همچنین مسجد علیشاه (ارگ تبریز)، هتل فرید تبریز، کافه اوربان - Urban Cafe، گروه چشم پزشکی مهر و کتابفروشی دهخدا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ظروف تفلون عرفان تبریز

برای رفتن به فروشگاه ظروف تفلون عرفان تبریز باید به شهر تبریز، و بروید. فروشگاه ظروف تفلون عرفان تبریز یکی از فروشگاه‌های خوب شهر تبریز است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، تاسیساتی رضایی، بازرگانی مهدیزاده و یدک برادران هستند.

چطور به فروشگاه ظروف تفلون عرفان تبریز برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ظروف تفلون عرفان تبریز را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان شهداء قرار دارد. ایستگاه مترو میدان ساعت هم در نزدیکی فروشگاه ظروف تفلون عرفان تبریز قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه ظروف تفلون عرفان تبریز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه ظروف تفلون عرفان تبریز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده ظروف تفلون عرفان واقع شده‌اند:

 • تاسیساتی رضایی
  جمهوری اسلامی، بین مدیر شهلا و میدان نماز
 • بازرگانی مهدیزاده
  جمهوری اسلامی، آرامیان
 • یدک برادران
  فردوسی، بالا تربیت - تربیت غربی، بین پیام و کوچه پستخانه
 • فروشگاه ارک ناصری
  مصلی، بین کوچه حیدرزاده و کوی نوبر
 • تلویزیون و اسپیکر حسینی
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی، پستخانه قدیم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mrll (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ظروف تفلون عرفان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ظروف تفلون عرفان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ظروف تفلون عرفان ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، ارک
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ظروف تفلون عرفان

  شنبه 11:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 11:00 تا 21:00
  دوشنبه 11:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 11:00 تا 21:00
  چهارشنبه 11:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 11:00 تا 21:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo