info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه
category

ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه محله لویزان - شیان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه

ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان شعبانلو واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار اسلامی بهاران و همچنین مهرسازی و چاپ نوین استامپ، تعمیرگاه BMW، نانوایی بربری، دانشکده مهندسی کامپیوتر و پیتزا پیاده رو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه تهران، شهر تهران، محله لویزان - شیان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام علی، رحیم پور، شعبانلو بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس اتوموبیل کداک را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار صد دستگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی
  صدر
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه لویزان
  بزرگراه امام علی، جعفریان، جوانشیر
 • ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر
  بابایی، نوبهار جنوبی، شعبانلو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه ندارد.
  neshan logo