info
عکس ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی
category

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهشتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین من و شهر، پت شاپ و کلینیک دامپزشکی دکتر علی آقابابایی، گلفروشی آنلاین گل آف ، کافه ملودی و مرکز پخش سی دی آفتاب طلایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی

آدرس ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی، شهر اصفهان، محله رکن الدوله غربی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هشت بهشت شرقی، بهشتی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حمزه اصفهانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نور باران
  شریف واقفی، نرسیده به بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت غربی
  هشت بهشت غربی، بین سامان و بزرگمهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی ندارد.
  neshan logo