info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید محله همدانیان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید

ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید (ایستگاه اتوبوس) در محله همدانیان اصفهان و خیابان گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله همدانیان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مروارید و همچنین ورزشگاه خرازی، جان اسنک، آژانس مسافرتی پرناک سیر، کباب بریان میلان و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید اصفهان است که در محله همدانیان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هشت بهشت شرقی، 12 متری سجاد، گلستان قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی جی تاکسی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مروارید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلال
  لاهور، بین مبارزان و رضا رضائیان
 • ایستگاه اتوبوس باغ غدیر
  علامه امینی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید ندارد.
  neshan logo