info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو زمزم
category

ایستگاه اتوبوس مترو زمزم محله زمزم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو زمزم

ایستگاه اتوبوس مترو زمزم (ایستگاه اتوبوس) در محله زمزم تهران و خیابان غلامرضایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله زمزم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار یاس بوستان ولایت، ایستگاه مترو زمزم، پارکینگ شبانه‌روزی زمزم، فلافل مامان جون زمزم و ورودی مترو ایستگاه زمزم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زمزم، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو زمزم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مترو زمزم تهران است که در محله زمزم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در غلامرضایی، بین برادران حسنی و تولی خانلو قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مترو زمزم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهرک شریعتی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو زمزم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  برادران حسنی، بین قویدل و اولیایی پور
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  بزرگراه یارجانی، بعد از نجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو زمزم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو زمزم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو زمزم ندارد.
  neshan logo