info
عکس ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی
category

ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی محله فجر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی

ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله فجر اصفهان و خیابان کنارگذر پروین اعتصامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله فجر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید چندمنظوره و همچنین پارک پروین اعتصامی، شهرداری منطقه 10، کبابسرای چشم بین گلپایگانی، بیمه البرز نمایندگی بنایی و فروشگاه چندمنظوره میم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله فجر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پروین اعتصامی، بین هنرمند و شیخ طوسی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی فراز سیر فرزانگان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیخ طوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان لاله
  بزرگراه شهید چمران، پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس سودان
  بزرگراه شهید اردستانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی ندارد.
  neshan logo