info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان
category

ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان

ایستگاه اتوبوس گلستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان عطار نیشابوری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه ویپ اصفهان، مسجد صاحب الامر (عج)، لوازم قنادی یوسف، کالای ساختمانی نمایندگی روکاسرام احمد جوانمردی و پرنده سرای هزار و یک شب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان

در شهر اصفهان، محله عطار نیشابوری ، ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به عطار نیشابوری، بین غنچه و آزادی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک پروین
  شیخ طوسی شرقی، بین پروین اعتصامی و هشت متری صنعت
 • ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی
  پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی
  پروین اعتصامی، بین هنرمند و شیخ طوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان ندارد.
  neshan logo