info
عکس باشگاه الکتروبادی ویژه آقایان
category

باشگاه الکتروبادی ویژه آقایان محله کاشانک، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه الکتروبادی ویژه آقایان

باشگاه الکتروبادی ویژه آقایان (سالن و مجموعه ورزشی) در محله کاشانک تهران و خیابان گودرزی واقع شده است. این مجتمع یکی از هفده مجموعه ورزشی در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سیار دوستی فرهنگ ملل و مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین رستوران گاردن لانژ، مرکز همایش های بین المللی رایزن، کافه طهرون، شیرینی شان بابا و داروخانه دکتر قزوینی قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه الکتروبادی ویژه آقایان واقع شده‌اند:

 • باشگاه آجودانیه
  سباری، هفتم شرقی، محمدی
 • مجموعه ورزشی بدنسازی نوبل
  بزرگراه امام علی، افتخاری
 • باشگاه ورزشی خانه تناسب
  رجبی، آذرمی
 • مجموعه ورزشی لیانا
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، خداوردی، طوفان
 • باشگاه ورزشی ماری
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، بین بهشت و یاس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه الکتروبادی ویژه آقایان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه الکتروبادی ویژه آقایان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه الکتروبادی ویژه آقایان ندارد.
  neshan logo