info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان توحید
category

ایستگاه اتوبوس میدان توحید محله فرصت شیرازی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان توحید

ایستگاه اتوبوس میدان توحید (ایستگاه اتوبوس) در محله فرصت شیرازی تهران و خیابان توحید واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله فرصت شیرازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین فست فود بمب مهران شعبه ۲، کفش ملی، کارگزاری بیمه ادیب، دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران و ویستا رادین آپادانا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان توحید تهران

ایستگاه اتوبوس میدان توحید تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فرصت شیرازی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به توحید بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان توحید تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تهران تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان توحید تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان توحید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین تمدن و فرمانیه
 • ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه
  کارگر جنوبی، آزادی
 • ایستگاه اتوبوس دژبان
  دکتر فاطمی، نرسیده به جمالزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان توحید ندارد.
  neshan logo