عکس ایستگاه اتوبوس میدان توحید
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان توحید (محله نصرت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، توحید

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان توحید در محله نصرت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان توحید (ایستگاه اتوبوس) در محله نصرت تهران و خیابان توحید واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و سینا سنتر و همچنین آموزشگاه آریا تهران، خانه معلم توحید، فروشگاه همراه اول، فست فود بمب مهران شعبه ۲ و بانک ملت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان توحید

ایستگاه اتوبوس میدان توحید را می‌توانید در شهر تهران، محله نصرت خیابان توحید پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به توحید بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان توحید عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تهران تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان توحید و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، توحید


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان توحید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان
  توحید، وثوق، رودکی جنوبی، بین اختیاری و اقبال
 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین تمدن و فرمانیه
 • ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه
  آزادی، بین بهزاد و نوفَلاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان توحید ندارد.
  neshan logo