info
عکس ایستگاه اتوبوس همیار شهرداری
category

ایستگاه اتوبوس همیار شهرداری محله شهرآرا - پاتریس، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس همیار شهرداری

ایستگاه اتوبوس همیار شهرداری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) و همچنین دبستان آتیه، گالری عطر علی پرفیوم شاپینگ ، آرایشگاه کوروش، خودپرداز و شرکت آسپا (بیمه دندان پزشکی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس همیار شهرداری تهران

ایستگاه اتوبوس همیار شهرداری تهران در شهر تهران، محله شهرآرا - پاتریس و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس همیار شهرداری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو مدافعان سلامت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میهن تاکسی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده همیار شهرداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نصرت
  آزادی، اسکندری شمالی، بین حافظ و میرخانی
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه جلال آل احمد، آرش مهر، زرخیز، شهرآرا، بین بیست و چهارم و نوزدهم
 • ایستگاه اتوبوس جمالزاده
  بلوار کشاورز، جمالزاده شمالی، بین واحدی و جلال زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس همیار شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس همیار شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس همیار شهرداری ندارد.
  neshan logo