info
عکس ایستگاه اتوبوس مجیدیه
category

ایستگاه اتوبوس مجیدیه محله مجیدیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجیدیه

ایستگاه اتوبوس مجیدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله مجیدیه تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارس دژ و همچنین عکاسی طراحان، خشکبار امیرحسین، مزدا سنتر - تعمیر انواع مزدا، بانی اسپرت و پاتن جامه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجیدیه تهران

در شهر تهران، محله مجیدیه ، ایستگاه اتوبوس مجیدیه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی، بین احمدی و استاد حسن بنا واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مجیدیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو خواجه عبدالله قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس دبستان واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجیدیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مجیدیه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  alijoooon
  یکشنبه 07 آذر ماه 1400

  چند سال یه رسیدگی نمیکنه شهرداری به نظافت این ایستگاه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجیدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول
  خضری، جانبازان غربی، بین ابراهیم نژاد و خداشناس
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  استاد حسن بنا شمالی، بین مخابرات و احداثی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه
  استاد حسن بنا جنوبی، بین ختایی و بیگی
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  استاد حسن بنا شمالی، بین شفیعی و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجیدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجیدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجیدیه ندارد.
  neshan logo