info
عکس فروشگاه شیرین عسلعکس فروشگاه شیرین عسل
category

فروشگاه شیرین عسل محله کشاورز - پارک لاله، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
2 رای

درباره‌ی فروشگاه شیرین عسل

فروشگاه شیرین عسل (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه زنجیره‌ای در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و مرکز خرید پرنیان و همچنین سینما آفریقا، هتل آرامیس، مرغ سوخاری تهران، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد و مرکز سنجش تراکم استخوان ولیعصر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه شیرین عسل تهران

فروشگاه شیرین عسل تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله و پیدا کنید. فروشگاه شیرین عسل تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله کشاورز - پارک لاله است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به سورنا، شیرین عسل و جانبو 22831 اشاره کرد.

چطور به فروشگاه شیرین عسل تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیرین عسل تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان گلها قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه شیرین عسل تهران ایستگاه مترو میدان ولیعصر نیز قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه شیرین عسل تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر از فروشگاه شیرین عسل تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه شیرین عسل واقع شده‌اند:

 • سورنا
  فاطمی، چهلستون، بین سپیده و دوازدهم
 • شیرین عسل
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • جانبو 22831
  ولیعصر، فتحی شقاقی، بین چهلستون و شمس
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بلوار کشاورز، کبکانیان، آزاد دل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی مسلمی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شیرین عسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شیرین عسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شیرین عسل ندارد.
  neshan logo