info
عکس ایستگاه اتوبوس امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس امام حسین محله هپکو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام حسین

ایستگاه اتوبوس امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در محله هپکو اراک و خیابان گلزار ۸ واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله هپکو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آسمان و همچنین حلیم فروشی گلزار (رجبی)، خدمات فنی رسانا، تعمیرات لوازم خانگی پارس تکنیک، پیتزا میزگرد و پوشاک خاطره قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام حسین اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس امام حسین اراک است که در محله شهرک شهید بهشتی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهیدان رجایی - هپکو، امام حسین ع، گلزار 8 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امام حسین اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هپکو واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امام حسین اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آب کوثر
  بلوار قدس، نوید، بین شقایق و رز
 • ایستگاه اتوبوس شهریور 2
  علی‌محمد باقری، شهریور 5
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان دخترانه مهدیه
  وحدت اسلامی، بعد از غدیر
 • ایستگاه اتوبوس امامت
  وحدت اسلامی، غدیر، امامت، بین ولایت 1 و رسالت 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام حسین ندارد.
  neshan logo