info
عکس ایستگاه اتوبوس احمدوند
category

ایستگاه اتوبوس احمدوند محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس احمدوند

ایستگاه اتوبوس احمدوند (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار نبرد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حضرت ولیعصر (عج) و همچنین دبستان کاظمیه، سرای سنتی نیکان، فست فود دایان ، کبابی گلپایگانی و اتاق فرار کلیسای باناک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس احمدوند تهران

در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ ، ایستگاه اتوبوس احمدوند تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نبرد جنوبی، بین بقایی و احمدوند قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس احمدوند تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شقایق را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس احمدوند تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده احمدوند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  ده حقی(آهنگ)، بین مدرسه و میدان مالک اشتر
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای خاوران
  خاوران، بعد از شهیدان سجادیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس احمدوند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس احمدوند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس احمدوند ندارد.
  neshan logo