info
عکس مسیر کوهنوردی رحمان آباد
category

مسیر کوهنوردی رحمان آباد محله داراباد، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
4.5
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مسیر کوهنوردی رحمان آباد

مسیر کوهنوردی رحمان آباد ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله داراباد تهران و خیابان پور ابتهاج، عروجی واقع شده است. این مکان یکی از هفت تفریح و سرگرمی در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طبیعت و حیات وحش ایران، بام امیر خان و مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین بوستان دارآباد، ورزشگاه شهدای کاشانک، عسل شمرون، پژوهشسرای سبز دانش آموزی منطقه یک و آموزشگاه زبان سفیر شعبه آجودانیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز سرگرمی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده مسیر کوهنوردی رحمان آباد واقع شده‌اند:

 • باشگاه ورزشی فیت کلاب نیاوران
  پور ابتهاج (دارآباد)، خداوردی، بین بهاران و آراسته
 • باشگاه red rock
  پور ابتهاج
 • مجموعه اتاق فرار لتس اسکیپ
  (5.0)
  باقریان، بین میدان کاشانک و یکم
 • گیم سنتر عرش
  (1.0)
  پور ابتهاج (دارآباد)، پوریا
 • مجموعه خانه بازی کودکان زندگی بهتر
  (4.7)
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، بین یاس و محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمید حیدری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسیر کوهنوردی رحمان آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسیر کوهنوردی رحمان آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسیر کوهنوردی رحمان آباد ندارد.
  neshan logo