info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسانعکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان محله کشاورز - پارک لاله، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و بلوار کشاورز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مصطفی خمینی و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین کافه خروج، امداد خودرو کیا، دیزی سرای علی بابا، دکتر مسعود مردانی و اغذیه فرد بلوار ( شاهپور ) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان تهران، شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کشاورز، بین کبکانیان و رویان است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تئاتر شهر قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آندره واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان ساسان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  دکتر فاطمی، بین حجاب و دائمی
 • ایستگاه اتوبوس نفت
  پل حافظ، نرسیده به بامشاد
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  دکتر فاطمی، حجاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان ندارد.
  neshan logo