info
عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد محله داراباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد (ایستگاه اتوبوس) در محله داراباد تهران و خیابان پور ابتهاج واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طبیعت و حیات وحش ایران و بام امیر خان و همچنین سوپر مارکت یاران دریان، رستوران شاندیز اعیانی، مجموعه خدمات خودرویی مدوسا لند (medusa land)، دبستان شهید پورابتهاج و بوستان دارآباد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد تهران است که در محله داراباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پور ابتهاج، بین نور و ورزشگاه قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه شهدای داراآباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاشانک
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، بین صبوری و باقریان
 • ایستگاه اتوبوس جنگلبانی
  پور ابتهاج (دارآباد)، بین لشگری و سباری
 • ایستگاه اتوبوس دارآباد
  پور ابتهاج، بین ندیم کامونی و هاشمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد ندارد.
  neshan logo