info
عکس داروخانه دکتر هما رستگار
category

داروخانه دکتر هما رستگار محله نصرت، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر هما رستگار

داروخانه دکتر هما رستگار (داروخانه) در محله نصرت تهران و خیابان توحید واقع شده است. این مکان یکی از نوزده داروخانه در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری آریا تهران، بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه، فروشگاه همراه اول، نمایندگی سایپا مرتضی ناظم کد ۱۰۹۸ و موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر هما رستگار تهران

داروخانه دکتر هما رستگار تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نصرت پیدا کنید. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، توحید، تقاطع فرصت شیرازی است.

داروخانه دکتر هما رستگار تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله نصرت است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر ابراهیم زاده، داروخانه دکتر رضوانی و داروخانه همتی هستند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر هما رستگار تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران در نزدیکی داروخانه دکتر هما رستگار تهران قرار دارد. ایستگاه مترو توحید هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر هما رستگار تهران را ببینید. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر هما رستگار واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ابراهیم زاده
  بلوار کشاورز، بین گلریز و جمالزاده
 • داروخانه دکتر رضوانی
  آزادی، آذرشهر
 • داروخانه همتی
  بلوار کشاورز، بین حمصیان و جمالزاده
 • داروخانه مهشید
  آزادی، جمالزاده، بین فرصت شیرازی و برزن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تانیا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر هما رستگار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر هما رستگار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر هما رستگار ندارد.
  neshan logo