info
عکس ایستگاه اتوبوس ماهان
category

ایستگاه اتوبوس ماهان محله شهرک مخابرات، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ماهان

ایستگاه اتوبوس ماهان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مخابرات تهران و بلوار شاهنامه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مخابرات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آدرنالین پارک GMAX و مجتمع تجاری بهرود و همچنین شهرک مخابرات، جگرسرای بام تهران، دکوراسیون روستیک، کلینیک تخصصی حیوانات خانگی دانشگاه آزاد اسلامی و مجتمع مسکونی بهینه 3 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ماهان تهران

ایستگاه اتوبوس ماهان تهران در شهر تهران، محله شهرک مخابرات و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شاهنامه، بین نهم و سیزدهم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ماهان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی سرو تاکسی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ماهان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ماهان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاسارگاد
  بلوار شاهنامه، عابدی، فاتحان، بلوار حق شناس
 • ایستگاه اتوبوس سرو
  پاک نژاد
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، قیصر امین پور
 • ایستگاه اتوبوس حق شناس
  بلوار شاهنامه، عابدی، فاتحان، بلوار حق شناس، بین میدان هنر و کوی صدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ماهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ماهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ماهان ندارد.
  neshan logo