info
عکس ایستگاه اتوبوس بن بست
category

ایستگاه اتوبوس بن بست محله شهرک صنایع، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بن بست

ایستگاه اتوبوس بن بست (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صنایع اراک و خیابان امید واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صنایع اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه دفاع مقدس و همچنین نانوایی سنگک، بوستان سالمندان، مدرسه متوسطه دوره اول شاهد نیایش، کالارسانان چاپار و مسجد حضرت عباس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بن بست اراک

در شهر اراک، محله شهرک امیرکبیر ، ایستگاه اتوبوس بن بست اراک قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید آنجفی، حبیب‌الله امیدوار، امید بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بن بست اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین ایستگاه شبانه روزی تاکسی هوشمند 1828 را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بن بست اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بن بست واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عدالت 10
  فخرالدین عراقی دوم، بین عدالت 10 و عماد
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، بین تکلو و چشمه 3
 • ایستگاه اتوبوس انبار جهاد
  بلوار کشاورز، علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین فخار و 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بن بست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بن بست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بن بست ندارد.
  neshan logo