info
عکس فروشگاه پلاستیک حجازیان
category

فروشگاه پلاستیک حجازیان محله بازار، تبریز

فروشگاه
5.0
3 رای

درباره‌ی فروشگاه پلاستیک حجازیان

فروشگاه پلاستیک حجازیان (فروشگاه) در محله بازار تبریز و خیابان شهید مطهری واقع شده است. این فروشگاه یکی از 138 فروشگاه در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین پخش ترازو جیبی و زرگری طهماسبی، دنیای کوله پشتی طهماسبی، بازار بزرگ مشروطه، امامزاده سید جمال و خدمات فنی تقیون قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه پلاستیک حجازیان واقع شده‌اند:

 • صبا گیفت
  امام خمینی
 • موسسه مانا تمبر
  امام خمینی، خط ویژه اتوبوس
 • برش شبرنگ آوای هنر
  ارتش شمالی، بین کره نی خانا و میدان شهدا
 • فروشگاه شیائومی
  شریعتی شمالی، خط ویژه اتوبوس
 • فروشگاه فریس
  امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط keyvan (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه پلاستیک حجازیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه پلاستیک حجازیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه پلاستیک حجازیان ندارد.
  neshan logo