info
عکس ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی محله سوهانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی

ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله سوهانک تهران و خیابان شهید سوهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله سوهانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع پلاتینیوم و همچنین جگرکی کوهپایه، شیرینی پراگ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز، دوشارم و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی تهران است که در محله سوهانک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین یزدان فر و میدان سوهانی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ارغوان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کمیته امداد امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پروژه صدونود
  بزرگراه ارتش، گلها، مهرآسا، خدادادی، بین سروناز و اقاقیا
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بزرگراه ارتش، گلها، مهرآسا، بین گلستان غربی و گلایل
 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک
  بزرگراه ارتش، نرسیده به شاه مرادی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه لاله
  بزرگراه ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین یزدان فر و میدان سوهانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo